web templates free download

O firmie

Przez lata swojej działalności wypracowaliśmy markę firmy solidnej i wiarygodnej,
zaś realizowane przez nas obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne


Działamy na rynku oleśnickim oraz jego najbliższych okolicach. Specjalizujemy się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach. Starannie dobieramy miejsca dla nowych obiektów, przywiązując szczególną wagę do walorów krajobrazowych, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie oraz istniejącą zabudowę miejską.

Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm, jak również współpraca z uznanymi na rynku firmami budowlanymi, pozwala nam szybko i sprawnie przeprowadzić proces inwestycyjny. Gwarantuje to realizacje budynków na najwyższym poziomie i terminowe ich oddanie.

Bezpieczeństwo finansowe inwestycji zapewnia stabilna pozycja ekonomiczna firmy. Nasze inwestycje nie są obciążone kredytem, co przy nawiązaniu z nami współpracy gwarantuje Państwu komfort i pewność dokonania właściwego wyboru.

Naszym klientom udzielamy pełnego wsparcia w zakresie określenia najkorzystniejszej i transparentnej formy płatności. Udzielamy również kompleksowej pomocy w pozyskaniu kredytu hipotecznego.



Umowy są zawierane w zachowaniu wszelkich przepisów ustawy deweloperskiej i podpisywane w obecności notariusza. Transakcje przeprowadzane zostają na jasnych warunkach. Każdy Klient może liczyć na pełne doradztwo w sprawie wyboru odpowiedniego mieszkania oraz pomoc w jego dostosowaniu do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Naszym celem jest przede wszystkim tworzenie inwestycji, które będą reprezentowały najwyższą jakość budownictwa, a także wykończenia. Dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony z podjętej decyzji o zakupie, a mieszkanie, w które właśnie inwestuje, spełniało jego wszelkie oczekiwania i było spełnieniem jego marzeń.

Przedstawiamy Państwu naszą historię

Rok 1998

Firma Agromech powstała w 1998r. 

Działalność w branży rolniczej - budowa kompleksowych urządzeń do hodowli drobiu.
W kolejnych latach poszerzona również o budownictwo elementów hal przemysłowych.
Rozwinięcie działalności na terenie Europy.
Nasi zadowoleni klienci to obywatele krajów od Francji po Kazachstan oraz od Dani aż po Turcję.

Rok 2007

Apartamenty Brama Wrocławska I

Dynamiczny rozwój oraz ambicje zmiany oleśnickiego krajobrazu budynków wielorodzinnych ukierunkowały nas w stronę branży deweloperskiej. Od roku 2007 rozpoczęliśmy prace nad pierwszym projektem- Apartamenty Brama Wrocławska I. Efektem tego są dwa wyjątkowe apartamentowce przy ul. Wrocławskiej 15 w Oleśnicy. 

Rok 2012

Apartamenty Brama Wrocławska II

w 2012r. projekt Apartamenty Brama Wrocławska II przy ul. Wrocławskiej 23, który zaowocował również dwoma budynkami o wysokim standardzie. 

Rok 2015

Skrupulatne przygotowania...

Rok 2015 upłynął na skrupulatnym przygotowaniu projektu trzeciej odsłony naszych prestiżowych realizacji: Apartamenty Brama Wrocławska III. 

Rok 2016

Apartamenty Brama Wrocławska III

Na początku roku 2016 budowa nowego budynku została rozpoczęta.

Rok 2017

Apartamenty Brama Wrocławska III

Zakończyliśmy budowę.

Rok 2018

Apartamenty Brama Wrocławska IV

Rozpoczęliśmy nową inwestycję - zapraszamy!

Adres

Biuro Sprzedaży
ul. Wrocławska 23
56-400 Oleśnica

Czynne

od poniedziałku do piątku
od godz. 10:00 do godz. 15:00 

Kontakt

Email: info@mojapartament.pl
Telefon: 666 11 99 22